Sisterhood

Esta página es para desmitificar que “las mujeres no hacen buen arte”. A continuación una lista que se irá actualizando de mujeres que se quieren y quieren bien a las mujeres:

Aquesta pàgina és per desmitificar que “les dones no fan bon art”. A continuació una llista que s’anirà actualitzant de dones que es volen i volen ben a les dones:

This page is to demystify that “women do not do good art”. Below, there is a list that will be updated of women who love and love women:

 

  1. Keny Arkana: keny-arkana.com
  2. Coleen Atwood: imdb.com/name/nm0041181
  3. Miss Bolivia: missbolivia.bandcamp.com
  4. Joana Bonet: joanabonet.com
  5. Susie Bubble: stylebubble.co.uk
  6. Sarah Burton: alexandermcqueen.com/experience/us/biography
  7. Francesca Cavallo & Elena Favilli: rebelgirls.co
  8. Emilia Clarke: instagram.com/emilia_clarke
  9. Raquel Córcoles: modernadepueblo.com
  10. Lila Downs: liladowns.com
  11. Charlet Duboc: vice.com/en_us/topic/charlet-duboc
  12. Lena Dunham: lenadunham.com
  13. María Eloy: poetasandaluces.com/profile/152/
  14. Cristina Fallarás: twitter.com/lafallaras?lang=es
  15. Alba Flores: yovendomicuerpo.com
  16. Leticia García: incessants.es/leticia-garcia
  17. Maitena: maitena.com.ar
  18. M.I.A: miauk.com
  19. Annie Leibovitz: vimeo.com/136577522
  20. L.E.J [Elijay]: lej-music.com
  21. Inés de León: inesdeleon.com
  22. Erika Lust: erikalust.com
  23. Issa Rae: issarae.com
  24. Sofia Rhei: sofiarhei.com
  25. Raquel Riba Rossy: lolavendetta.net
  26. Ana Pastor: twitter.com/_anapastor_?lang=es
  27. Nathy Peluso: nathypeluso.com
  28. Malena Pichot: malenapichot.com
  29. Reese Witherspoon: instagram.com/pacificstandardfilms
  30. Robin Write: plfdreams.com
  31. Rosalía: rosalia.com
  32. Sandra Sabatés: twitter.com/sandrasabates11?lang=es
  33. Carla Simón: carla-simon.com
  34. Franca Sozzani: fondazionesozzani.org
  35. Amy Winehouse: amywinehouse.com
  36. Ali Wong: netflix.com/title/80186940

 

 

Advertisements